Hakkımızda

Beta Paslanmaz Çelik Sanayi. Tic. Ltd. Şti.

Firmamız idari kadrosu 1995 yılından itibaren paslanmaz çelik sektöründe faaliyetine başlamıştır. BETA PASLANMAZ Çelik Sanayi Tic. Ltd. Şirketi olarak sanayimizin ihtiyacı olan paslanmaz çelik ürünlerini; müşteri memnuniyetini, kaliteyi, karşılıklı güven ve en hızlı hizmet anlayışını ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Firmamız, müşterilerimizin isteklerine daha iyi cevap verebilmek için ülkemizin gelişen ve hızla büyüyen paslanmaz çelik sanayinin ihtiyacı doğrultusunda ürün yelpazemizi stoklarımızda hazır tutarak ve ürün çeşitliliğini sürekli yenileyerek sizlere bir metal market hizmeti vermeyi temel amacı edinmiştir.

Paslanmaz çelik, günümüz koşullarında çok önemli malzeme niteliği taşımaktadır. Yüksek sıcaklıklara, zorlu fiziki ve mekanik koşullara, asitik ve nemli ortamlara dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması sebebiyle; tekstil, kimya, inşaat, denizcilik, petrokimya, beyaz eşya, otomotiv, endüstri makinaları, dondurulmuş ve likit ham madde tankları, tıbbı cihazlar gibi pek çok sektörde kullanım açısından önemli bir yer almıştır. Bunların dışında hijyenik özelliğinden dolayı gıda ve gıda makinaları, mutfak ekipmanları içinde vazgeçilmez bir malzeme olmuştur. Özellikle son yıllarda gelişen dekorasyon ve tasarım ürünlerinde çeşitli yüzey özellikleri ile mimarı uygulamalarda çok kullanılan ve aranılan temel bir malzeme olmuştur.

Firmamız, paslanmaz çeliğin kullanımının tüm bu çeşitliliğini göz önüne alarak siz değerli müşterilerine, başta 304 – 316 – 309 – 310 – 321 ve 430 kalite paslanmaz çelik sac ve bunların yanında, paslanmaz çelik dikili boru, çekme boru, boru bağlantı elemanları, fittings malzemeleri, mil, lama, profil, köşebent, altı köşe v.b. ürün çeşitleri, 0,40 mm ile 15 mm arası makas kesimi, 80 mm ye kadar plazma kesimi ve özel imalatlarınızda 0,40 mm – 6 mm arası rulo boy kesme ihtiyaçlarınızda özel ve standart ölçülerinize göre kesim yaparak metal market hizmeti veriyoruz.

Tüm Bu malzeme çeşitlerimiz ve teknik kadromuzla sizlere hizmet etmekten gurur duyarız.

Beta Paslanmaz